Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żegnam
10-20-2013, 07:05 PM
Żegnam
Chciałbym się z wami pożegnać. Skłoniło mnie do tego kilka narastających spraw, średnio co miesiąc-dwa pada stronka, aktywność na forum zupełnie nie równa się aktywności w grze... Kiedy nie wejdę nie mam z kim grać, jest jedna okazja do wspólnej gry i nawet wtedy nie zjawiacie się. Dodatkowo jak mam się ścigać skoro 1-2 osoby stanowią dla mnie konkurencję ? Może jestem tutaj jaki jestem ale taka jest prawda, ten, ten i ten mają lagi i się jechać ledwo da... Pozatym zachowanie pewnej osoby na wczorajszej ct załamało mnie. Zostając przy motoryzacji miałem ochotę wstać, wejść do pierwszego lepszego auta i go rozjechać... Dzięki za wspólną grę, której aktualnie nie ma.
Odpowiedz cytując ten post
10-20-2013, 07:36 PM
RE: Żegnam
Padająca stronka? Wykup płatny host to czołgiem tej stronki nie połozysz. To są darmowe hosty więc nie masz co się dziwić. Płaczesz że nie masz z kim jeździć. Sory ale nie każdy może poświęcić cały dzień na NFS. ludzie chodzą do szkoły ,pracy. Oczekujesz że wszyscy wszystko rzucą i polecą na NFS bo ty się logasz? Dostałeś pełną kontrole co do rekrutacji więc to ty odpowiadasz za ilość ludzi i to jacy Oni są. Zaczynasz coś a nie potrafisz skończyć. Twoja wola. Nikt nie wykazuje żadnych intencji, każdy tylko patrzy żeby przyjśc na gotowe. Myslisz że mam na wszystko czas? Najchętniej bym to wszystko zamknął i miał bym głowe spokojną.
10-20-2013, 07:49 PM
Czego ja chcę ? Dlaczego tylko nikogo nie ma w tej grze, nigdy ? Miałem odpowiadać za rekrutację i co ? Wyjebać Kiro, Drivera, Reacta itp bo 3 osoby grają w to regularnie ? Przykro mi ale to by także nie przeszło
10-20-2013, 07:54 PM
(10-20-2013 07:49 PM)HACKINGKING211 napisał(a):  Czego ja chcę ? Dlaczego tylko nikogo nie ma w tej grze, nigdy ? Miałem odpowiadać za rekrutację i co ? Wyjebać Kiro, Drivera, Reacta itp bo 3 osoby grają w to regularnie ? Przykro mi ale to by także nie przeszło

Jesteś 24/7 w grze żeby mówić że nigdy nikogo nie ma?
10-20-2013, 07:57 PM
Przekonasz się w HDS że nie zawsze każdy jest w NFS i czeka żeby z kimś pojeździć....
10-20-2013, 09:00 PM
Kurczę, szkoda Paweł, no nic powodzenia z karierą w NFSW. Trzymaj się!

[Obrazek: c67186af3878798bfa8ca70af81bd483_origina...1382182157]

[Obrazek: TWCKOKY.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-20-2013, 10:00 PM
Kur@@ kolejna drama na sukces bo Paweł odchodzi poraz drugi....

EDIT:

Mówiąc o zachowaniu na ct miales na mysli (niech zgadne) kira?(bez urazy) xd
10-21-2013, 05:15 PM
Paweł chodziarz powiedz do jakiego klanu przechodzisz bo bym chciał wiedzieć (jeśli nie chcesz to nie mów) ale to naprawdę szkoda że odchodzisz ponieważ to ty mnie zachęciłeś do tego klanu to takie trochę dziwne uczucie jak ktoś kto ciebie motywował żeby wstąpić do klanu odchodzi :'(
10-30-2015, 06:41 PM
zawsze mozna znaleśc powód do powrotuSmile

notariusz Ruczaj
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Kontakt | Chicane Hussars - Polski klan NFSW | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS