Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To koniec ?
10-23-2013, 10:40 PM
To koniec ?
Cześć widziałem sporo różnych żeczy

Prox przeszedł do HDS Paweł też Quak odszedł z CH czy to znaczy że chicane hussars się w taki sposób zakończy ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-23-2013, 10:50 PM
RE: To koniec ?
Quak nie odszedł tylko ma dużo spraw ale to chyba koniec
10-23-2013, 11:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-23-2013 11:29 PM przez Driver.)
Szkoda :'(

Przywiązałem się do tego klanu :\
10-24-2013, 01:32 AM
Też przeszedłem do HDS'u

Szkoda. No nic, najlepszego

[Obrazek: c67186af3878798bfa8ca70af81bd483_origina...1382182157]

[Obrazek: TWCKOKY.png]
10-24-2013, 02:07 PM
Oficjalnie dziękuje Pawłowi i Quakowi( Chociaż głównie to wina Pawła) za zjebananie mojej pracy. Gdybym wiedział ,że tak będzie od razu w porę rozwiązał bym klan a nie powierzał go, niewłaściwym osobom.
10-25-2013, 03:09 AM
Twojej pracy ? Założyłes klan, zrobiłes stronę i poszedłes w pizdu. Co dostałem po tobie ? Co ? Burdel, kilkunastu noobów i biednego Kiro. Zostały 4 osoby, które w tym aktuwnie uczestniczyły, pozostali z tobą na czele mieli to gdzieś. Te cztery osoby sobie poradzą, są już tam gdzie ja. Quak sobie poradzi, szczerze średnio obchodzi mnie reszta. Shorty i React zrobią co uważają, oni się udzielali. Oczywiście mogłem przecież wyrzucić tych, którzy mi nie pasują, tylko co dalej ? Łatwo krytykować ale to ty Szczur odszedłes, ty przyjmowałes wszystkich Smile
10-26-2013, 07:27 AM
Nie udzielam się z dobrze Wam znanyxh powodów. Nie wmówisz mi ,że był burdel kiedy odszedłem ,gdyż klan był dobrze zorganizowany i poukładany dopuki ty nie przejołeś sterów więc nie pierdol mi tu. Mimo to życze Wam wszystiego dobrego i postawy podobnej do mojej czyli kompletnego wyjebania na wszyystkoBig Grin
10-26-2013, 09:42 AM
Skończcie te spiny. Nie będę mówił po Nickach kto robił burdel. Starałem się utrzymać porządek ale nie każdy to umiał uszanować. Zero szacunku do innych co było widać w przypadku Kira jak 90% ludzi Sobie robiło wała z niego. Dostałem ofertę wstąpienia do ATl i wiecie co? ATl jest zajebisty, zero spiny , czysta gra, ludzie zajebiści. A najlepsze że mało graja w NFS-a, zarywam nocki z nimi grając w SKILLa.
08-18-2015, 06:11 AM
rozumiem że juz nie ma szans żeby to oganąć jakoś?

usługi księgowe
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-19-2015, 02:42 AM
Wszyscy gdzieś przechdzą zamiast walczyć o to forum....

Transport mebli z Niemiec do Polski
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Chicane Hussars - Polski klan NFSW | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS